close
تبلیغات در اینترنت
عوارض لیسیدن مقعد زن
loading...

عکس پروفایل تلگرام

عوارض خوردن آلت تناسلی بین زوجین پس از بوسه از عوامل موثر در تحریک جنسی طرفین لیسیدن است. لیسیدن اعضای بدن نمایانگر شدت و اوج علاقه جنسی به…

عوارض لیسیدن مقعد زن

عوارض خوردن آلت تناسلی بین زوجین

http://www.khatoononline.ir/wp-content/uploads/2015/04/1377015608-1376893042-penis-enlargement7.jpg

پس از بوسه از عوامل موثر در تحریک جنسی طرفین لیسیدن است. لیسیدن اعضای بدن نمایانگر شدت و اوج علاقه جنسی به طرف مقابل می باشد. معمولا زنان بیشتر از مردها به لیسیده شدن علاقمند هستند.

شرایط لیسیدن:
۱. تمایل قلبی برای لیسیدن
۲. پاکیزه و خوش بو بودن بدنها
۳. شناخت دقیق از نقاط حساس بدن طرف مقابل

مناطق حساس زن برای لیسیدن:
– لبها
– گردن
– سینه ها
– وسط ستون فقرات
– لمبرها
– انتهای کمر و بالای باسن
– آلت تناسلی
– سوراخ باسن
– کشالهای ران
– پاها

مناطق حساس مرد برای لیسیدن:
– لب
– گردن
– سینه
– آلت تناسلی
– کشاله ران

مقدمات:
– شستشوی آلت برای آنکه بوی طبیعی خود را بدهد.
– داشتن و یا نداشتن مو بر روی لبهای آلت به سلیقه طرفین بازمی گردد. اما اگر مودار باشد بایستی کاملا تمیز شود.
– پوشیدن یک شورت جذاب و تحریک کننده (در مورد لباس و پوشش قبل از مفصل توضیح خواهم داد)
– استفاده از خوش بو کنندها بر روی شورت یا اطراف آلت

حالات بدن زن:
۱. به پشت خوابیده و پاها کمی باز
۲. به پشت خوابیده و پاها به سینه چسبیده
۳. حالت ۴ دست و پا (داگی) با بالا گرفتن باسن طوری که آلت تناسلی از پشت بیرون بزند
۴. زن و مرد به روی هم طوری که سر مرد در سمت پاهای زن و سر زن در سمت پاهای مرد قرار گیرد (شصت و نه انگلیسی)
۵. زن یا بر روی صندلی و یا لبه تخت می نشیند با پاهای باز و به پشت تکیه داده
۶. سر پا و خم شده با دست بر روی صندلی یا تخت

روش لیسیدن آلت زن:
– بهتر است پیش از لیسیدن کمی با سینه ها ور بروید زیرا در افزایش ترشح آلت موثر است.
– می توان قبل از درآوردن شورت زن ،کمی از روی شورت با دست ماساژ داده و یا لیسید.
– شورت را سعی کنید با دندان درآورید (نمایش حرص و ولع مرد)
– نگاه های هوس آلود به آلت زن تحریک کننده است.
– از لبهای بیرونی آلت شروع کنید به لیسیدن.
– به عکس العملهای زن توجه کنید تا نقاط حساس تر را شناسائی نمائید.
– لبها که با آب دهان شما و آب آلت زن خیس شد با انگشت آنها را از هم باز کنید.
– برآمدگی چوچوله(کلیتوریس) را با نوک زبان قلقلک دهید (از قسمت های حساس آلت)
– حال زبان را سیخ کرده و به داخل آلت فرو کنید (تکرار کنید ).
– آب داخل آلت را بخورید و به صورت بمالید.
– از داخل با زبان سقف آلت را تحریک کنید.
– زبان را در داخل آلت بچرخانید.
– به نرمی و با لبهای خود آلت زن را بگزید.
– بینی را به چوچوله بمالید.
– در آلت زن غرق شوید.

وظایف زن:
– زن باید به هر عمل مرد عکس العمل مناسب نشان دهد.
– عکس العملها:
– آخ آخ کردن
– نفس نفس زدن
– جملات رکیک و تحریک آمیز گفتن
– التماس برای تکرار کار لیسیدن
– بالا آوردن باسن
– کشیدن موهای مرد
– فشار دادن سر مرد به آلت خود
– قلاب کردن پاها به دور گردن مرد در حالت های روبه رو

حالات بدن مرد:
۱. به پشت خوابیدن مرد (بهتر است مرد زیر سر خود بالشی بگذارد تا شاهد لیسیدن آلتش توسط زن باشد. نگاه کردن مرد برای هر دو طرف تحریک کننده خواهد بود.
۲. زن به پشت بخوابد ، مرد بر روی سینه زن می نشیند طوری که آلت خود را مابین سینه های زن قرار می دهد. زن با فشردن سینه ها به هم آلت مرد را تحت فشار قرار می دهد .آلت مرد ره لبهای زن می خورد.
۳. زن و مرد به روی هم طوری که سر مرد در سمت پاهای زن و سر زن در سمت پاهای مرد قرار گیرد (شصت و نه انگلیسی)

روش لیسیدن آلت مرد:
– آلت مرد از چهار قسمت حساس تشکیل شده است: بیضه ها – انتهای بیضه ها (ما بین مقعد و بیضه ها – طول آلت – سر آلت(حشفه)
– لیسیدن همه این مناطق توصیه می شود.
– سر آلت تحریک پذیرترین قسمت است.به آرامی بلیسید.
– در قسمت طول آلت بخش تحتانی حساس تر است.
– ابتدا با نوک زبان با آلت بازی کنید.
سر آلت را با لبهای خود بمکید.
– مجددا از نوک زبان استفاده کنید.
– می توانید آلت را کنترل شده در دهان فرو کنید.به دفعات متعدد ادامه دهید.
– برخی مردان زود انزال هستند و با این عمل به انزال می رسند.اگر زنی تمایل داشت می تواند ادامه داده و منی مرد را یا بخورد یا بر روی بدن خود(سینه ها – شکم – آلت زن – باسن و …) بریزد.
– مرد نباید در این کار ذره ای اجبار به خرج دهد.

منبع:رها فان

http://www.khatoononline.ir/wp-content/uploads/2015/04/btowRHQH1kKGwjtw5.jpg

پیرو سوالات بسیاری از کاربران و بررسی‌های صورت گرفته توسط واحد تحقیقات پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده، یکی از دلایل سرکوب شدن میل جنسی مردان و زنان عدم تمایل همسر به رابطه‌ی سکس دهانی ( یا به اصطلاح ساک زدن) و مواجه شدن با برخورد نا مناسب همسر با آن خواسته بوده‌است. در این مطلب سعی در بررسی دلایل لذت مردان و زنان از این نوع رابطه جنسی و همچنین امتناع بعضی از زوجین از انجام آن داریم با مطلبی از آقای علی سلطانی مجد: (ما در این مقاله صرفا عمل لیسیدن و مکیدن آلت تناسلی را در نظر گرفته ایم)

تعریف رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی (در انگلیسی: Oral sex) نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور همزمان اندام جنسی طرف مقابل را به وسیله دهانشان تحریک می‌کنند. در آمیزش جنسی دهانی، اعضای دهان و حلق از جمله زبان، دندان ها و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارند. در اصطلاح علمی به آمیزش جنسی دهانی که از سوی زن برای مرد انجام شود، Fellatio و عملی مشابهی که از سوی مرد بر روی زن انجام شود، Cunnilingus نامیده می‌شوند. نام‌های مصطلح این نوع آمیزش در زبان فارسی به ترتیب، «ساک زدن» و «لیس زدن» است.

ریسک بیماری: بیماری‌های آمیزشی مانند کلامیدیا، پاپیلومای انسانی، سوزاک، زونا، هپاتیت و سایر بیماری‌ها مانند HIV یا ایدز می‌توانند از طریق آمیزش دهانی انتقال پیدا کنند.

دلایل لذت فیزولوژیکی رابطه جنسی دهانی

در مردان
مکیدن آلت تناسلی مردان باعث ایجاد فشار بر آلت شده و این فشار منجر به تجمع خون در بافتهای آلت میشود و این حالت برای مردان لذتبخش است و باعث حالت برانگیختگی در آنها میشود ، همچنین حرکت ورود و خروج آلت درد هان و فشار لبها بر آن میتواند بر افزایش لذت آن موثر باشد
در زنان
لیسیدن چوچوله یا مکیدن لبه های بیرونی میتواند برای زنان لذتبخش باشد و در تحریک و ارگاسم غیر دخولی موثر باشد خصوصا درمورد افرادی که واژن آنها ترشح معمول را ندارند و به به عبارتی دچار خشکی واژن هستند سکس دهانی پیش از دخول میتواند علاوه بر تحریک درسهولت عمل دخول نیز موثر باشد

دلایل روانی لذت از رابطه جنسی دهانی

عکس سکس دهانی

دلایل روانی لذت از این مدل رابطه چیست؟

عامل روانی در لذت جنسی مردان بیش از عامل فیزیکی نقش بازی میکند تا حدی که مردان این توانایی غیر ارادی را دارند تا بدون عمل فیزیکی رابطه جنسی به انزال دستیابند که معمولا این اتفاق در خواب برای آنها اتفاق می افتد و علت آن نیاز به تخلیه منی میباشد به عبارتی بدن مردان هر چند وقت یکبار نیاز به تخلیه منی دارد و این عمل برای پروستات و دفع بهتر ادرار لازم است ، همچنین حس برانگیختگی مردان میتواند با یک جرقه ذهنی زودگر چند ثانیه صورت پذیرد ، پیرامون موارد مذکور رابطه جنسی دهانی از ابعاد روانی برای مردان از این حیث لذتبخش است که حس برتری به آنها دست میدهد و همچنین عمل همسر خود را فداکارانه و برگرفته از حس دوست داشتن محسوب میکنند ، اثر روانی و ذهنیت پردازی در مردان آنقدری هست که بدون تجربه لذت آن به این باور رسیده باشند که این رابطه حتما برای آنها لذت‌بخش خواهد بود چرا که فکر به آن برای آنها لذت بخش است در نتیجه مغز آنها به این عمل واکنش مثبت نشان میدهد .

اگر چه در زنان دو فاکتور احساس و لمس نقش بسزائی در تحریک جنسی و لذت جنسی بازی میکند اما این بدان معنا نمی‌باشد که ذهنیت جنسی یا تخیلات جنسی در زنان کم اهمیت است ، سکس دهانی در زنان نیز لذت‌بخش است و از نظر روحی روانی باعث شکل‌گیری حس خوشایندی نسبت به همسرشان در آنها میشود باور این موضوع که همسر وی به او این لذت را تقدیم می‌کند در پرورش حس تعلق درونی موثرتر است.

چرا برخی زنان و مردان از رابطه جنسی دهانی اجتناب میکنند؟

دلیل اول: این یک رفتار کثیف و چندش آور است ..!؟

با توجه به آنکه آلت تناسلی مردانه و زنانه محلی برای دفع ادرار است این طرز فکر در برخی افراد بوجود می آید که این اندام از نظر بهداشتی پاک نمیباشد و لسیدن و مکیدن آن عملی کثیف است در حقیقت آلت تناسلی اگرچه محل دفع ادرار میباشد اما در صورت رعایت نظافت محلی غیر بهداشتی محسوب نمیشود و البته فراموش نکنیم این محل ، محل اصلی مربوط به لذت جنسی است این افراد اکثرا آنرا عملی چندش آور می دانند و در مواجه شدن با آن رفتار و برخوردی تند (تدافعی – تهاجمی – اکراه) از خود بروز میدهند یا حتی تمایل همسر خود نسبت به آنرا به تمسخر میگیرند و او را پس میزنند ، این رفتار آنها میتواند یکی از دلایل اصلی سرکوب میل جنسی همسر (حتی برای همیشه) نسبت به وی باشد معمولا این افراد خود را در اسارت ذهنیت اشتباهی قرار داده اند، چه بسا هستند افرادی که حتی از دیدن و لمس کردن آلت تناسلی هم اکراه دارند این افراد نیاز به درمان دارند. لازم به ذکر است برخی از این افراد پس تجربه عملی تغییر دیدگاه خواهند داد.
دلیل دوم: این رفتار را درشأن شخصیت خود نمیدانند
اکثر زنان تصور میکنند سکس دهانی مخصوص اعمال روسپیها . بازیگران پورنو میباشد و انتظار همسر آنها از انجام آن انتظاری غیرمعقولانه و مقایسه شدن با روسپی‌ها میدانند و حتی یک توهین به خود یا به تصور اینکه انجام این رفتار باعث کوچک شدن شخصیت آنها میشود از انجام آن خودداری میکنند این در حالیست که یکی از نشانه های قدرت و برتری میتواند تامین غریزه جنسی همسر باشد
دلیل سوم: ترس و تصویر نا مطلوب ذهنی
برخی از افراد ممکن است مورد استفاده های جنسی قرار گرفته باشند و جز افرادی باشند که به زور و ناخواسته درگیر چنین رابطه ای شده باشند یا تصویری در ذهن آنها نقش بسته باشد ، مسلما نا خودآگاه وغیر ارادی نسبت به آن واکنش منفی بروز میدهند این افراد برای حل این مشکل نیاز به درمان درمان دارند
دلیل چهارم: عدم تقابل آن
آیا خود حاضر به انجام این رفتار برای همسر تان هستید ؟ اگر نه بعید نیست علت خوداری همسر شما از انجام آن یا انجام با اکراه آن یکطرفه بودن آن باشد
سکس دهانی از نظر شرعی: رابطه جنسی دهانی بین زن و شوهر از نظر شرعی از روابط غیرمتعارف نمی‌باشد و بر عکس از روابطیست که اشکال شرعی در صورتی که ترشحات آلت تناسلی مردانه و زنانه خورده نشود به آن وارد نیست. با این حال می‌توانید برای اطمینان خاطر با مراجعه به استفتائات مرجع تقلید خود نسبت به حکم آن اطمینان حاصل نمایید.

از همسر خود لذت ببرید و لذت را به او تقدیم کنید

دسته ای از زنان و مردان هستند که لذت خود را معطوف به لذت همسرشان می‌دانند به اینگونه که از لذت بردن همسرشان نسبت به رفتاری که در رابطه جنسی انجام می‌دهند حس تحریک بیشتر و لذت بیشتری را تجربه می‌کنند و برخی دیگر تنها به لذت جنسی خود اهمیت می‌دهند، به عبارتی همسر خود را ملزم به انجام خواسته‌های جنسی خود می‌دانند اما این در حالیست که خود را ملزم به تامین خواسته‌های جنسی وی نمی‌کنند، از اینرو طرفین دچار عدم توازن در رابطه جنسی می‌شوند که میتواند تبدیل به یکی از پایه‌های شکست در زندگی زناشوئی یا پدیده خیانت باشد، مسلماْ خواسته‌ی آمیزش جنسی دهانی جزء خواسته‌های غیرمتعارف نیست بلکه می‌تواند یکی از اصول اصلی رابطه جنسی می‌باشد

منبع:پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

عوارض لیسیدن مقعد زن - فروشگاه محصولات زناشویی

3bazar.ir/232/عوارض-لیسیدن-مقعد-زن.xhtm
علت علاقه مردان به رابطه جنسی مقعدی چیست,چرا مردان به رابطه جنسی مقعدی علاقه دارند ... مردان به رابطه جنسی از پشت,دلیل علاقه مرد به سکس مقعدی,عوارض لیسیدن مقعد زن.

عوارض خوردن آلت تناسلی بین زوجین – خاتون آنلاین

www.khatoononline.ir/.../عوارض-خوردن-آلت-تناسلی-بین-زوجین.html
۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عوارض خوردن آلت تناسلی بین زوجین ... مناطق حساس زن برای لیسیدن: ... بیضه ها – انتهای بیضه ها (ما بین مقعد و بیضه ها – طول آلت – سر آلت(حشفه)

ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی - عوارض مکیدن الت زن

masaelejensihot.blogfa.com/tag/عوارض-مکیدن-الت-زن
ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی - عوارض مکیدن الت زن - آموزش صحيح روابط جنسی و آموزش دخول ... غیر قابل خوردن و - حتما ادامه این مطلب مهم و حیاتی را بخوانیدى!

دکتر رهام صادقي - همه چيز درباره رابطه جنسی مقعدی - پاسخ 15 ...

www.roham.ws › ... › سوالات جنسی - تناسلی › رابطه مقعدی
14پست
... خیلی خوبی محسوب نمیشه و به نظر من عوارض خیلی خوبی هم از لحاظ روحی ندارد در ایران هم ... اگر خانمي از همسرش بخواهد رابطه جنسی از مقعد داشته باشند چكار بايد كرد كه ... (در هنگام لیسیدن مقعد من) . ... انتقال ایدز از مرد به زن خیلی راحتتر از زن به مرد هست ...

رازهای مهم زندگی - 16

zendegi14.blogfa.com/post-16.aspx
بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف برای خانومها خیلی لذت بخشه. ... بودن این قسمت اطمینان دارین برای لیسیدن، مکیدن و بوسیدن مقعد خانوما سنگ تموم بذارین. ..... ننماید ممکن است کمکم عوارض ناتوانی جنسی - بیحسی جنسی و سردمزاجی در زن ایجاد شود پس این ...


لیسیدن بوسیدن مالیدن خوردن آلت تناسلی زن و مرد و سینه و ...

www.iran-forum.ir › ... › مسائل و مشکلات جنسی مشترک
در زن حکم آلت مرد را دارد و حتی لیسیدن مختصرآن تحریک شدیدی به زن می دهد آلت مرد ... از امام صادق (علیه السلام) درباره آمیزش از مقعد پرسیدند حضرت فرمود: همسرت عروسک و عشق زندگی توست پس او را با این کار اذیت مکن. ... عوارض دستگاه تناسلی مبهم
باعث به هم خوردن اندام این زنان میشود و اندام آنها را شبیه به گلابی میكند! ... درد و سوزش هنگام دفع مدفوع یکی از عوارض دیگر این عمل است که به علت زخم مقعد یا فیشر ...
پاسخ به سوالات زناشویی(حکم آمیزش از عقب,خوردن و لیسیدن آلت زن و مرد,خوردن منی ,خودارضایی ,لواط و . .... سوال کنيد اگرچه ما اينکار را توصيه نمي کنيم چرا که ممکن است عوارضي براي زن در پي داشته باشد. ... چرا نبايد مايع مني داخل مقعد ريخته شود؟

حکم شرعی خوردن واژن زن :: سایت جستجوگر 5040

50-40.blog.ir/tag/حکم%20شرعی%20خوردن%20واژن%20زن
2-لیسیدن آلت زن توسط همسر در صورتی که زبان داخل مهبل برده شود چه حکمی دارد؟ ... یعنی اگر ترشحات ..... عوارض خوردن آلت تناسلی » سیر تا پیاز پورتال جامع شامل .

تماس جنسی از راه دهان - مو وتو

movto.blogsky.com/1391/09/18/post-10/
این کار از طریق مکیدن پنیس (آلت تناسلی مرد)، و یا لیسیدن واژن(عضو جنسی زنانه) و مقعد صورت می گیرد. ... "Anilingus" اصطلاح لاتین روشی است که دهان با مقعد برای تحریک در تماس است. ... جوانان را هم شامل می شود، رایج است و در بین بسیاری از شرکای جنسی زن و مرد وهمچنین بین شرکای جنسی هم جنس رواج دارد. ... خطرات رابطه جنسی دهانی.
سکس دهانی عبارت است از وارد کردن آلت تناسلی مرد در دهان و مکیدن آن توسط زن و یا لیسیدن آلت تناسلی زن و تحریک و مکیدن کلیتوریس(چوچوله) زن توسط مرد. این روش ...
بوسیدن و لیسیدن آلت زن در این موارد به او نشان میدهد که هنگام رابطه جنسی باید چنین ... و داخل مهبل خانمها حضور دارند معمولا تماس دهانی با این قسمت منجر به بروز مشکل جدی .... آنفولانزای خوکی : روشهای انتشار ، علائم ، افراد در معرض خطر ، عوارض ، تشخیص ...

بیماری هایی که از طریق خوردن آلت تناسلی و رابطه جنسی دهانی ...

www.samatak.com/marital/gender1/illnesses-caused-by-eating-pe-nis.html
برخی از بیماری ها از طریق ارتباط جنسی دهانی و یا خوردن آلت تناسلی شریک جنسی انتقال ... رابطه با همسر را چگونه بهبود بخشیم ؟ .... سوزاک خیلی خوب در گلو باقی می ماند و عفونت های سوازکی گلو یکی از متداولترین عوارض رابطه جنسی دهانی است. ... باوجود اینکه آلت تناسلی یا زبان کاملاً وارد واژن، دهان یا مقعد نشده است نیز انتقال یابند.
۳ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - هیچ چیز برای زن شگفت انگیزتر از خوردن اندام جنسی او نیست. ... برای یک زن آن است که مردی با انگشت او را تحریک کند لیس بزند و مهبل او را با ولع ...

آميزش جنسي دهاني- حفظ سلامت عمومی - صفحه 2 - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/مباحث-عمومی-سلامت-جنسی.../index2.html
۲۱ تیر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - اجتناب از سکس دهانی و مقعدی و واژنی یا داشتن سکس با همسر مونوگام (تک همسره) ... بوسیدن و لیسیدن آلت زن در این موارد به او نشان میدهد که هنگام رابطه ...

روش های خوردن آلت تناسلی زن و مرد و عوارض آن - تصاویر ...

www.doctorfa.lol/posts/agadwgajlyiajahajafaiycahyaeaiwaiyrwlauaj-6888/
بعد از بوسه از عواملی که موجب تحریک جنسی هر دو طرف میشود لیسیدن است. لیسیدن و خوردن آلت تناسلی جنس مخالف نشانگر اوج علاقه به طرف مقابل است. و معمولا این ...

خطرات سکس . - کلوب

www.cloob.com/u/m_1344_569/6169336
۶ فروردین ۱۳۸۹ ه‍.ش. - خطرات سکس . ... رابطه جنسی مقعدی هم در مردان و هم در زنان بیشترین میزان خطر انتقال ویروس اچ. آی. وی. را دارد!! دلیل منع رابطه جنسی مقعدی در زوجین

مطالب آموزشی - آموزش رابطه جنسی و تماس دهانی

35.blogfa.com/post/7/آموزش-رابطه-جنسی-و-تماس-دهانی
“Anilingus” اصطلاح لاتین روشی است که دهان با مقعد برای تحریک در تماس است. در کل اینکار عملی است ... خیلی از مردها دوست دارند صورت خود را لای پای زن برده و با لیسیدن واژن او عشق را ابراز کنند . در مقابل مردان .... عوارض استمناء یا خودارضایی پسران
آیا مکیدن دستگاه تناسلی زن برای مرد ضرری به لحاظ بهداشتی دارد؟ ... برخی از رفتارهای جنسی مثل سکس مقعدی در شرع مقدس اسلام، کراهت شدید دارد . ... ۵٫ خوردن مایع منی و ترشحات مهبلی در هنگام اوج لذت جنسی، علاوه بر این که از لحاظ شرعی و دینی حرام ...

چند سوالي که زنان خجالت مي‌کشند بپرسند! - بیتوته

www.beytoote.com/health/hygiene-lady/women1-kill-embarrassed.html
معایب استفاده از کاندومهای زنانه کاندوم,کاندوم زنانهتماس دهانی با مقعد, رابطه جنسی دهانی. ... معنای واژه یائسگی در زبان… سن یائسگی, عوارض یائسگی, درمان یائسگی ...
آموزه های زندگی و زناشویی✿ - 19-عوارض نزدیکی از پشت(مقعد) - ✿،مسائل زناشویی ،تنظیم خانواده،پریود،نکات همسر داری✿ - ✿آموزه های زندگی و زناشویی.

مقعد زنان | بيتوته

www.ibeytoote.ir/g.aspx?q=مقعد_زنان&id...
سوال شما:ایا دخترها انزال منی در داخل مقعد و واژن رو حس می کنند؟ در پایان نزدیکی ...عوارض لیسیدن مقعد زن3bazar/232/عوارض-لیسیدن-مقعد-زن.xhtmعلت علاقه مردان به ...
۵ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. - آفتاب: شاید شما هم بارها پیش پزشک زنان رفته باشید اما آخر سر بدون آنکه سوالاتی که در ذهنتان .... در تحریک دهانی مقعد نیز به شکل نظری خطر انتقال برای شریکی که تماس دهانی را انجام ... براي همين خيلي راحت درست به اعمال خطرناك مي زنند بدون اين كه از عوارض آن آگاه باشند. .... با خوردن این 6 غذا سرطان از شما فرار می‌کند ...

عوارض ريختن مني داخل مقعد زن - ضد دختر

antiigirl.lxb.ir/post/88/عوارض%20ريختن%20مني%20داخل%20مقعد%20زن
عوارض ريختن مني داخل مقعد زن. نوشته شده در ... ریختن آب منی مرد داخل مقعد زن اگر به سرعت تخلیه شود مشکل خاصی ایجاد نمی کند. ... سلام ببخشید خوردن منی ضرر داره ؟

حکم خوردن و لیسیدن آلت زن و مرد - ایران مطلب

iranmatlab.ir/fa/news/26618/حکم-خوردن-و-لیسیدن-آلت-زن-و-مرد
امّا كار هايي كه معمولا افراد فاحشه و منحرف انجام مي دهند مثل خوردن مني بسيار قبيح و علاوه بر حرام ... کنيد اگرچه ما اينکار را توصيه نمي کنيم چرا که ممکن است عوارضي براي زن در پي داشته باشد. .... آیا نگاه زن به آلت مرد ومالیدن الت ازنظر شرعی حرام است؟

مقعد زنان | دانشنامه پيامکي

www.3000777.ir/g.aspx?q=مقعد_زنان&id...
سوال شما:ایا دخترها انزال منی در داخل مقعد و واژن رو حس می کنند؟ در پایان نزدیکی ...عوارض لیسیدن مقعد زن3bazar/232/عوارض-لیسیدن-مقعد-زن.xhtmعلت علاقه مردان به ...
سوال شما:ایا دخترها انزال منی در داخل مقعد و واژن رو حس می کنند؟ در پایان نزدیکی ...عوارض لیسیدن مقعد زن3bazar/232/عوارض-لیسیدن-مقعد-زن.xhtmعلت علاقه مردان به ...
برخی از این نوع بیماری ها عوارضی دارند، مانند مایعاتی که از طریق اندام تناسلی ... عامل این بیماری به هم خوردن توازن در وضعیت یک باکتری عادی و امن است که در واژن زن وجود ... مجرای خروجی مثانه (urethra)، مقعد و چشمان در هم زن و هم مرد ممکن است از این بیماری ...

منی مفید است ؟ ،رابطه جنسی مقعدی باعث برجستگی باسن ...

baelm.ir/tag/خوردن-منی-مفید-است،رابطه-جنسی-مقعدی-با/
،رابطه جنسی مقعدی باعث برجستگی باسن میشود ؟، زنان ازدرد کشیدن در رابطه جنسی لذت میبرند ؟ .... چگونه یک ازدواج موفق بکنیم ، معیار های ازدواج ، دلایل غلط ازدواج نکردن · فواید شنا کردن در بارداری ، خطرات شنا کردن در حاملگی ، انجام ورزش در بارداری ...
در این وضعیت مرد به پشت می خوابد و زن با پاهای گشاده بر لگن او سوار می شود و نقش فعال را به .... امکان همه نوع عمل در حین دخول (لمس کردن،بوسیدن،لیسیدن و. ..... که کدام راه موجب بروز عوارض نمیشود و حلال است که در آخر به همان دخول از طریق مهبل میرسیم.

مقعد زنان | ويکي پديا ايران

www.wikipedia-iran.ir/g.aspx?q=مقعد_زنان&id...
سوال شما:ایا دخترها انزال منی در داخل مقعد و واژن رو حس می کنند؟ در پایان نزدیکی ...عوارض لیسیدن مقعد زن3bazar/232/عوارض-لیسیدن-مقعد-زن.xhtmعلت علاقه مردان به ...

بیماریهای مقاربتی

www.ofc.ir/forum/index.php?topic=4685.0%3Bwap2
ویروس هپاتیت: E,d,c,b,a روش انتقال: ارتباط جنسی به ویژه ارتباط مقعدی (و یا ... ها در اطراف مقعد و یا حتی در روده نیز هم در مردان و هم زنان پدید آیند درمان: زگیل ها را می توان از ... مقاربتی میباشد از عوارض این بیماری ابتلا به ایدز میباشد بیماریهای مقاربتی ... واز طریق مقعدمکیدن آلت جنسی و لیسیدن مقعد منتقل میشود سوزاک میتواند باعث ...
۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تحریک با زبان لیسیدن و مکیدن ورودی واژن زن را به اوج آسمان میبرد. .... ارتباط دهانی چیست ، ارتباط دهانی و مقعدی ، آموزش ارتباط دهانی ، عوارض ارتباط ...

اُاُجوو (OojoO) - نحوه لیسیدن واژن

www.oojoo.ir/posts/نحوه%20لیسیدن%20واژن
بهترين روش خوردن واژن یا کس وقتي يك زن مردي را پيدا مي كند كه با دهن و زبونش خوب كسش رو .... عوارض خوردن آلت تناسلی پس از بوسه از عوامل موثر در تحریک جنسی .

آموزش‌هاي زناشويي - - blogfa.com

zxcvb2sx.blogfa.com/post-14.aspx
در زنان ديواره‌هاي مهبل نمناک شده، بخش دروني مهبل منبسط شده و کليتوريس بزرگ مي‌شود. ... رد نشده هر چند توصيه هم نميشود در اين رابطه دهان نقش مهمي را ايفا مي کند ليسيدن و مکيدن ... در نگاه به فيلمهاي پورنو علاوه بر عوارض رواني فراوان، پس از يك تحريك ...

جلق

antishahvat.blogfa.com/
1افرادى كه مدتیه گرفتار خودارضایى شده اند، زودرس ترین عوارض ناشى از خودارضایى عبارت است از: .... ۱- مالش ، لیسیدن و بازی کردن با پستان زن در ابتدای آمیزش ... ب ) سکس مقعدی : ( ANAL 3EX )دخول از راه مقعد که این رابطه یک رابطه منفی میباشد و از ...
... دستگاه تناسلی زن خوردن مایع مني ساک زدن مرد برای زن سکس مقعدی رابطه جنسی دهانی, ... مني, خوردن دستگاه تناسلی زن, عوارض سکس دهانی, آمیزش جنسی, سکس مقعدی.

لیسیدن مقعد - سایت پزشکی سلامت پزشک شو

www.pezeshksho.ir/tag/لیسیدن-مقعد/
خانه » آرشیو برچسب: لیسیدن مقعد. بایگانی برچسب ها: لیسیدن مقعد. رابطه جنسی از پشت (مقعد) با دختر ... همه چیز در مورد سیتالوپرام – نحوه مصرف و عوارض ...
س ک س از مقعد:این رابطه بعد از چند مدت باعث میشه در دختر اختلال عصاب بشه یعنی بی خود و بی جهت ... مالش ، لیسیدن و بازی کردن با پستان زن در ابتدای آمیزش

عوارض رابطه جنسی از عقب یا همان مقعد و سوزش مقعد زن ... - ...

www.downloadnewmusic.ir/635-Rear-or-side-effects-of-s-e-x-and-irritati...
سعی کنید این کارو نکنید ! نمی گم نکنید بلکه به مقدارش {iهمه چیز به مقدارش} به جز درد و عوارضی که بعدا برات پیش میاد ممکنه شوهرت به لذتش عادت کنه و دیگه رابطه ...

روزگار من و تو - روابط

rozegaremanoto.blogfa.com/category/34
در زن حکم آلت مرد را دارد و حتی لیسیدن مختصرآن تحریک شدیدی به زن می دهد آلت مرد نیز با ... از امام صادق (علیه السلام) درباره آمیزش از مقعد پرسیدند حضرت فرمود: همسرت ...

بررسی تاثیرات و فواید مایع منی بر زنان - ایران مادام

iranmadame.com › خانواده › ازدواج و زناشویی
در این مطلب از ایران مادام تعدادی از فواید و تاثیرات جذب مایع منی در زنان که حاصل تحقیق و ... از سویی نباید خطرات انتقال بیماری های مقاربتی را در فرایند انجام رابطه جنسی بدون ... البته باید دقت کرد که “تخلیه منی در دهان” به معنی خوردن منی نیست” .... مایع منی اگر از راه دهان یا مقعد وارد بدن شود بدن زن آن را نشناخته و به عنوان میکروب با آن ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حکم خوردن ادرار و مدفوع زن توسط مرد همسر شوهر ... رابطه جنسی دهانی,آمیزش جنسی,عوارض رابطه جنسی دهانی ..... آمیزش از مقعد اگر زن راضی باشد

خوردن مني چه فوايدي دارد توسط زن زنان خود | بروز دانلود

newsdownload.ir/2015/05/.../خوردن-مني-چه-فوايدي-دارد-توسط-زن-زنان-خ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - منى رزق خوردن مني براي زن فوايد خوردن مني زن خوردن مني مرد خوردن مني ضرر دارد خوردن ... کامل جنسی زن ومرد خوردن آب ِمنی مردان پس از رسیدن به عوارض خوردن آلت .... بدن همسر خوردن مني اشكال دارد راه حل اجباری در خوردن آب منی هنگام خوردن الت ...
دانستنی های زناشویی قبل و بعد از ازدواج - **آیا هر موجود ماده معطری را می توان زن نامید؟** /**یا هر ... 1- مالش ، لیسیدن و بازی کردن با پستان زن در ابتدای آمیزش .... ۷٫ و نکته آخر اینکه از جمله عوارض مقاربت از راه مقعد ابتلای مرد به زود انزالی در آینده است.

خوردن الت مرد توسط زن

btab74.birblog.ir/post-233094.html
۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مكيدن اعضاي مختلف زن و شوهر توسط همديگر اشكال ندارد و جايز است . ..... vnk ;dv lvn ، عوارض خوردن الت شوهر ، پاسخ به سولات جنسي ، ساك زدن به روش ...
آیا لیسیدن واژن زن از طرف مرد در زمان جماع مشکلی ندارد و آیا این کار خوب است؟ و آیا تحریک کردن زن با فرو کردن انگشت در, پرسشکده: مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران، ...

عوارض رابطه جنسی دهانی - شمسه

salam98.ir/tag/عوارض-رابطه-جنسی-دهانی/
ما در این مقاله صرفا عمل لیسیدن و مکیدن آلت تناسلی را در نظر گرفته ایم ... رابطه جنسی دهانی آیا مکیدن دستگاه تناسلی زن برای مرد ضرری به لحاظ بهداشتی دارد؟

خودارضایی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/خودارضایی

روش ایمن, بسیاری از خطرات روابط جنسی دوطرفه و بیماری‌های مقاربتی را دربر ندارد ... علاوه بر آن خودارضایی در زنان می‌تواند در اینکه چطور به ارگاسم برسند کمک کند. ... همچنین فروکردن انگشت یا جسم خارجی در مهبل، تحریک سینه‌ها و نقطهٔ جی از طریق مالش، ...

نظرات () تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1395 زمان : 14:51 بازدید : 9625 نویسنده : admin
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1395
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 976
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 2
 • آی پی امروز : 122
 • آی پی دیروز : 365
 • بازدید امروز : 204
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 86
 • گوگل دیروز : 291
 • بازدید هفته : 204
 • بازدید ماه : 21,918
 • بازدید سال : 242,640
 • بازدید کلی : 630,316
 • کدهای اختصاصی